Vaessen, Willem

(Doorverwezen vanaf Willem Vaessen)

Burgemeester,

Hij wordt geboren op 12 juni 1766 te Heiden.

Op 14 augustus 1836 wordt Willem Vaessen burgemeester van Kerkrade. Hij is voorzitter van Koninklijke Harmonie St. Caecilia 1843 Kerkrade van 1843 tot en met 1851, wanneer hij op 23 october eervol ontslagen wordt als burgemeester. Op 17 juni 1841 ontvangt hij Koning Willem II.

Hij treedt op 23 october 1850 af. Andere bronnen vermelden 23 october 1851. Dit is incorrect omdat bekend is dat zijn opvolger op 24 november 1850 begint: Herry, Jacques. Dit verschil wordt mogelijk veroorzaakt omdat Herry, Jacques ook het voorzitterschap van Koninklijke Harmonie St. Caecilia 1843 Kerkrade overneemt, maar dat dit pas, inderdaad, een jaar later gebeurt.

Burgemeester te Kerkrade
voorganger Vaessen, Willem opvolging
Corneli, J.J.F. 1836 - 1851 Herry, Jacques